Z ostatniej chwili
Strona główna » KULTURA » „Planeta Singli 3” w ramach akcji „Kino na Szpilkach” w Kinie „Sokół” – zaproszenie

„Planeta Singli 3” w ramach akcji „Kino na Szpilkach” w Kinie „Sokół” – zaproszenie

Najnowsza komedia romantyczna, film „Planeta Singli 3”, będzie pretekstem do kolejnego damskiego party w ramach akcji promocyjnej „Kina na Szpilkach”. Kolejne spotkanie odbędzie się w piątek 22 lutego (stoiska od godz.18:30, seans o 19:30).

Przypominamy, że bilety dla pań w ramach tej akcji dostępne są w promocyjnej cenie 10 zł, można zapisać się obecnie jedynie na rezerwę (w najgorszym wypadku „dostawki”).

Swój udział potwierdzili już nasi partnerzy biznesowi: „Catering Magda” (Magdalena Kołakowska), „Art Dash” (Danuta Szczygieł), Ewa Czesak „Mini Max” (ręczniki – haft maszynowy), „Mary Kay” Polska – Niezależna Dyrektor Sprzedaży Agata Kozioł, Hotel „Cristal Park”, Pizzeria i restauracja „Per Tutti”, „Tiande” Tarnów – naturalne kosmetyki i produkty zdrowotne – Agata Mróz, „Central – Dent” Agnieszka Kmieć, Małgorzata Kawa – kartki okolicznościowe i inne ręcznie robione ozdoby, „Kinads” Warszawa (NAGRODY), „Naturhouse”, „Organic Life”, „Yasumi” – gabinet kosmetyczny.

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.

Obsada: Agnieszka Więdłocha jako Ania Kwiatkowska, Maciej Stuhr jako Tomek Wilczyński, Weronika Książkiewicz jako Ola, Danuta Stenka, Tomasz Karolak.

Artykuł ukazał się dzięki współpracy z Dąbrowskim Domem Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*