Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Bal maturzystów z ZSP w Brniu

Bal maturzystów z ZSP w Brniu

9 lutego 2019 roku w przepięknych wnętrzach dworku Konopków bawili się na balu studniówkowym maturzyści Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu.

Na bal wraz z uczniami przybyli ich rodzice: Tomasz i Małgorzata Świątkowie, Agnieszka Kiwior, Halina Kaczówka, Jadwiga Zych, Agnieszka i Stanisław Łuckowie oraz Aniela Kinel.

Na zaproszenie maturzystów odpowiedzieli: wójt Gminy Olesno Witold Morawiec i dyrektor Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu Małgorzata Bułat.

Na balu licznie stawili się nauczyciele szkoły wraz z osobami towarzyszącymi.

W słowach skierowanych do dyrekcji szkoły i pedagogów uczniowie podziękowali im za opiekę, wieloletni trud kształcenia i wychowania. Szczególne podziękowania zostały przekazane Annie Mazur – Pływacz, wychowawczyni klasy.

W swoim wystąpieniu dyrektor Jarosław Boryczka pogratulował uczniom profesjonalnego przygotowania imprezy, życzył wszystkim maturzystom połamania piór na egzaminie maturalnym oraz wspaniałej zabawy, niezapomnianych wrażeń i pięknych wspomnień. Następnie dyrektor odczytał okolicznościowy adres od samorządu powiatowego: Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, Wicestarosty Krzysztofa Bryka i Przewodniczącej Rady Powiatu Marty Chrabąszcz, w którym życzyli maturzystom udanej zabawy, jak najlepszych wyników na maturze i sukcesów w dalszym życiu.

Po długo oczekiwanych słowach „Poloneza czas zacząć” maturzyści wraz z dyrektorem szkoły zatańczyli tradycyjnego poloneza. Rozpoczęła się zabawa, która trwała do białego rana.

powiatdabrowski.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*