Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Turniej tenisa stołowego o puchar dyrektora GCKiCz w Gręboszowie

Turniej tenisa stołowego o puchar dyrektora GCKiCz w Gręboszowie

W sobotę 19 stycznia br., na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gręboszowie odbył się turniej tenisa stołowego o puchar dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Zawody były jednocześnie mistrzostwami gminy Gręboszów w tej dyscyplinie sportowej. Do rywalizacji o miano najlepszego pingpongisty przystąpiło 14 zawodników: Michał Zarzycki, Daniel Bigos, Paweł Bigos, Tomasz Janowiec, Piotr Janowiec, Łukasz Janowiec, Tomasz Koziara, Sławomir Moryl, Piotr Bednarz, Stanisław Myśliński, Łukasz Kowal, Władysław Szumilas, Łukasz Woźniak, Konrad Wytrwał.

Po rozegraniu łącznie 28 pojedynków wyłoniono zwycięzców: pierwsze miejsce zdobył Sławomir Moryl (Wola Żelichowska), drugie Stanisław Myśliński (Wola Żelichowska), trzecie Władysław Szumilas (Ujście Jezuickie). Tuż za podium uplasowali się: Łukasz Kowal, Piotr Bednarz, Daniel Bigos, Tomasz Koziara i Michał Zarzycki.

Turniej przebiegał w przyjaznej i sportowej atmosferze, choć nie brakowało pojedynków zaciętych, których wynik ważył się do ostatniej piłki meczowej. Najlepsza trójka zawodników otrzymała od organizatora: dyplomy, puchary i rakietki do tenisa.

gck.greboszow.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*