Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Razem pomóżmy Bartkowi z Sutkowa

Razem pomóżmy Bartkowi z Sutkowa

Wszystko zaczęło się od niewinnego bólu w kolanie. Każdy pomyślał, że poboli i przestanie. Niestety nie w tym przypadku…

Ma obecnie 26 lat. W 2016 r usłyszał diagnozę, że jest chory na nowotwór złośliwy kości 3/4 stopień. To zmieniło jego życie o 180 stopni. Rak rozwijał się w bardzo szybkim tempie.

– Aby ratować życie musiałem zgodzić się na amputację udową prawej kończyny. Następnie przez 2 lata byłem poddawany wielu różnym cyklom chemioterapii. To zniszczyło całkowicie moją odporność. Po dwóch latach cierpienia dowiedziałem się, że leczenie tak naprawdę w ogóle nie działało. W Polsce nie dają już mi szans. Jednak nie daje za wygraną. W odpowiedzi na mój apel o pomoc odezwał się dr Krzysztof Majdyło oraz dr Arno Thaller z Niemiec. Po przeprowadzonych badaniach stwierdzili, że jestem weteranem i po 2 latach chemii mój organizm jest na tyle silny aby mógł dalej walczyć. Przedstawili nam dalsze możliwości leczenia, które nie są stosowane w Polsce w przypadku leczenia chorób nowotworowych m.in wirusy onkolityczne, SOT therapy, komórki dendrytyczne oraz hipertermia. Jedyną rzeczą, która dzieli mnie od podjęcia leczenia są jej ogromne koszty dlatego proszę o pomoc.

Pomóc Bartkowi można poprzez stronę internetową Fundacji Onkologicznej Osób Młodych „Alivia”:
https://skarbonka.alivia.org.pl/bartlomiej-burzec

 

fot. skarbonka.alivia.org.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*