Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Stypendia dla uzdolnionych uczniów z powiatu dąbrowskiego rozdane

Stypendia dla uzdolnionych uczniów z powiatu dąbrowskiego rozdane

W dniu dzisiejszym starosta dąbrowski Lesław Wieczorek wraz z wicestarostą Krzysztofem Brykiem wręczyli stypendia dla uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych. Stypendium i symboliczne czeki na kwotę 6 tys. zł odebrało 7 uczniów.

W tym roku wpłynęło 13 wniosków. Decyzją komisji stypendialnej przyznane zostały uczniom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu w wysokości 6 tys. zł dla każdego ucznia. To nagroda za ich ciężką pracę, wysokie wyniki i osiągnięcia w nauce – mówi starosta Lesław Wieczorek.

Decyzją komisji stypendialnej w roku szkolnym 2018/2019 stypendia w wysokości 6 tyś. zł otrzymali: Patrycja Kruk, Damian Gądek, Natalia Łabuz, Izabela Tyrcha i Natalia Zych (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Martyna Bednarz i Patrycja Pikul (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu).

Stypendium zostało przyznane w ramach projektu, pn. „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

powiatdabrowski.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

MATERIAŁ SPONSOROWANY

Żywność w UE – Czesław Siekierski

Żywność w UE – Czesław Siekierski(materiał sponsorowany)

Opublikowany przez Informator Brzeski Wtorek, 18 grudnia 2018

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*