Z ostatniej chwili
Strona główna » KULTURA » Powrót familijnej opowieści o Mary Poppins w dąbrowskim „Sokole” – zaproszenie

Powrót familijnej opowieści o Mary Poppins w dąbrowskim „Sokole” – zaproszenie

Okres świąteczno-noworoczny w Kinie „Sokół” należeć będzie do pięknej i wyczekiwanej na całym świecie disneyowskiej opowieści filmowej o wspaniałej niani Mary Poppins. Druga część bardzo dobrze przyjętej muzycznej produkcji przeznaczonej dla widzów w każdym wieku może być interesującą propozycją kulturalną na czas świątecznego zwolnienia tempa.

Mary Poppins pomaga nowemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć radość i zachwyt życiem, które zatracili w szarej codzienności. Niezawodna niania i jej magiczne zdolności jak zwykle przemienią każde zadanie w niezapomnianą, fantastyczną przygodę! W roli słynnej bohateki zobaczymy znakomitą Emily Blunt („Dziewczyna z pociągu”, „Tajemnice lasu”). Film wyreżyserował Rob Marshall („Tajemnice lasu”, „Chicago”), a scenariusz jest oparty na motywach książek o Mary Poppins autorstwa P.L. Travers.

W dąbrowskim „Sokole” film będzie pokazywany premierowo – już od środy 19 grudnia, z przerwą na Święta Bożego Narodzenia (24-26.12), Sylwestra i Nowy Rok. Można go będzie zobaczyć w 2 wersjach językowych: dubbingowanej i oryginalnej z polskimi napisami.

Artykuł ukazał się dzięki współpracy z Dąbrowskim Domem Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*