Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Porozumienie Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych z Wojewódzką Komendą OHP

Porozumienie Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych z Wojewódzką Komendą OHP

W dniu wczorajszym (14.12.2018 r.) podpisano porozumienie pomiędzy Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie, a Małopolską Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy w Krakowie. Dzięki temu na terenie powiatu dąbrowskiego będą realizowane kolejne działania w zakresie wychowania i edukacji młodzieży oraz doradztwa zawodowego.

Porozumienie zostało podpisane w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, w obecności starosty Lesława Wieczorka, który reprezentował Powiat Dąbrowski, będący organem prowadzącym szkołę.

Umowę zawarli Krzysztof Świerczek Komendant Wojewódzki Ochotniczych Hufców Pracy, Magdalena Mach – Surowiec dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych oraz Grażyna Kochanek Komendant Hufca Pracy 6-24 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Podczas spotkania rozmawiano o planowanych wspólnych przedsięwzięciach na rzecz doradztwa zawodowego dla młodzieży z terenu powiatu dąbrowskiego, a w szczególności o realizacji tych, które są zawarte w porozumieniu.

powiatdabrowski.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*