Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Świąteczna paczka od dąbrowskich policjantów

Świąteczna paczka od dąbrowskich policjantów

Święta Bożego Narodzenia to czas odpoczynku i refleksji, ale przede wszystkim dzielenia się radością wśród najbliższych. O uśmiechy na twarzach wychowanków Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Sutkowie zadbali policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej oraz Komisariatu Policji w Szczucinie.

Z inicjatywy Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej nadkom. Mirosława Stracha przeprowadzona została druga edycja akcji „ŚWIĄTECZNA PACZKA”. Ten drobny gest przed świętami sprawił wiele radości, zarówno podopiecznym jak i pracownikom Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Sutkowie.

Święta Bożego Narodzenia to czas kiedy szczególnie myślimy o innych osobach, które możemy wspomóc w radosnym ich przeżywaniu. Mając to na uwadze policjanci Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej postanowili w tym roku wesprzeć jedną z placówek pomocowych i przygotować świąteczną paczkę. Z tej okazji dziś rano (14 grudnia br.) Komendant Powiatowy Policji nadkom. Mirosław Strach, Naczelnik Wydziału Prewencji kom. Witold Łopata oraz Kierownik Rewiru Dzielnicowych asp.szt. Piotr Motyka i profilaktyk tutejszej jednostki Policji asp. Agata Bulwa odwiedzili podopiecznych Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Sutkowie. Tam spotkali się z dziećmi i pracownikami placówki. Wraz ze świątecznymi życzeniami od dąbrowskich policjantów, do dzieci trafiły rzeczy, które najbardziej są im potrzebne. Świąteczna paczka została przygotowana w oparciu o listę potrzeb, na której między innymi znajdował się sprzęt do integracji sensorycznej oraz słodycze. Mamy nadzieję, że podarowane prezenty, choć trochę odciążą dyrekcję placówki a dzieciom sprawią radość. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem i wzajemnymi życzeniami spokojnych i pogodnych świąt.

dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*