Z ostatniej chwili
Strona główna » KULTURA » Wernisaż wystawy prac Lucyny Puciłowskiej połączony z poezją w Centrum Polonii w Brniu

Wernisaż wystawy prac Lucyny Puciłowskiej połączony z poezją w Centrum Polonii w Brniu

Dnia 7 grudnia w Dworze Konopków odbył się wernisaż wystawy prac techniką Quillingu Lucyny Puciłowskiej połączony z poezją jej autorstwa. Wernisaż rozpoczęła dyrektor Centrum Polonii Małgorzata Bułat, która podziękowała artystce i pogratulowała talentu.

Artystka opowiedziała o swojej przygodzie z papieroplastyką czyli sztuką tworzenia z papieru pokazującą jakim tworzywem artystycznym potrafi być kolorowy papier, bibuła czy też karton w rękach osoby utalentowanej.

Po ciekawym przemówieniu artystki o swojej barwnej pasji, goście mogli wysłuchać wierszy jej autorstwa, którymi byli oczarowani. Dla wszystkich uczestników wernisażu Centrum Polonii przygotowało miłą niespodziankę – pamiątkowe lusterka z wierszami artystki, aby każdy mógł mieć dla siebie namiastkę twórczości poetki.

Miłym akcentem wernisażu był występ muzyczny młodej, utalentowanej Joanny Marek, która dla zgromadzonych gości zaśpiewała i zagrała na pianinie. Na zakończenie został przygotowany przez powiatową instytucję kultury słodki poczęstunek.

Uczestnicy spotkania mogli zapoznać się także z działalnością inwestycyjną Tarnowskiej Organizacji Turystycznej, której stoisko informacyjno – promocyjne dostępne jest w siedzibie Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu.

powiatdabrowski.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*