Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Uczestnicy ŚDS w Dąbrowicy świętowali Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Uczestnicy ŚDS w Dąbrowicy świętowali Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

4 grudnia 2018 r. Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Dąbrowicy wraz z dyrekcją, kadrą oraz zaproszonymi gośćmi świętowali Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych w Restauracji „Sovrana” w Szczucinie. Na zaproszenie odpowiedzieli: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek wraz z Wicestarostą Krzysztofem Brykiem, Dyrektor PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Anioł-Głuszek, Kierownik Projektu „Dobra Przyszłość” Marzena Gubernat, Kierownik MGOPS w Szczucinie Robert Rajtar oraz Prezes Stowarzyszenia „Otwarte Serce” Bogdan Sosin wraz z członkami Zarządu Stowarzyszenia.

Po licznych przemówieniach i życzeniach w stronę Uczestników wystąpiła Gabriela Sołtys i Robert Kapel ze specjalnie dobranym repertuarem, a Uczestnicy otrzymali symboliczne upominki. Tego dnia został również podsumowany Projekt pn. „Dobra Przyszłość”. Podczas przygotowanej prezentacji goście mogli zapoznać się z działaniami realizowanymi w ramach Projektu. Miłym zaskoczeniem dla wszystkich zebranych okazał się spontaniczny występ jednej z Uczestniczek, która w imieniu swoim jak i pozostałych Uczestników podziękowała dyrekcji oraz kadrze ŚDS za całokształt pracy oraz dobro, którym obdarzani są Uczestnicy każdego dnia.

– Spotkanie minęło w bardzo przyjaznej atmosferze, a w imieniu Uczestników dziękujemy za liczne życzenia i przekazane prezenty.

sdsdabrowica.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*