Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Powiatowe Igrzyska Dzieci w szachach drużynowych w Szkole Podstawowej w Luszowicach

Powiatowe Igrzyska Dzieci w szachach drużynowych w Szkole Podstawowej w Luszowicach

W dniu 14 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej w Luszowicach odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w szachach drużynowych. Do rozgrywek swoje drużyny zgłosiły następujące szkoły: Szkoła Podstawowa w Luszowicach (2 drużyny), Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (2 drużyny), Szkoła Podstawowa w Radgoszczy i Szkoła Podstawowa w Pilczy Żelichowskiej. Drużyny grały systemem kołowym. Turniej sędziował Piotr Rychliński.

 

 

Wyniki – klasyfikacja końcowa:

  1. miejsce: Szkoła Podstawowa w Luszowicach (drużyna nr 1) – 9 pkt.
  2. miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej – 6 pkt.
  3. miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej (drużyna nr 2) – 5 pkt.
  4. miejsce: Szkoła Podstawowa w Luszowicach (drużyna nr 2) – 4 pkt.
  5. miejsce: Szkoła Podstawowa w Pilczy Żelichowskiej – 4 pkt.
  6. miejsce: Szkoła Podstawowa w SP Radgoszczy – 2 pkt.

Igrzyska zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu Powiatu Dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego.”

Pamiątkowe medale i dyplomy członkom zwycięskich drużyn wręczyła dyrektor Szkoły Podstawowej w Luszowicach Teresa Motyka, będąca gospodarzem obiektu, na którym przeprowadzono rozgrywki szachowe.

powiatdabrowski.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*