Z ostatniej chwili
Strona główna » KULTURA » „Miłość jest wszystkim” premierowo w dąbrowskim “Sokole” – zaproszenie

„Miłość jest wszystkim” premierowo w dąbrowskim “Sokole” – zaproszenie

Najnowsza komedia romantyczna rodzimej produkcji – „Miłość jest wszystkim” przez 2 tygodnie będzie grana na seansach wieczornych w Kinie „Sokół” w Dąbrowie Tarnowskiej (od 23 listopada).

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos… Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii „Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety i młody przystojny mężczyzna zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

„Miłość jest wszystkim” opowiada o tym, co najważniejsze czyli o uczuciach i relacjach między ludźmi, o tym co nas łączy, a nie dzieli i o świątecznym czasie, kiedy najbardziej uświadamiamy sobie, ile znaczy wybaczenie. To zupełnie nowa komedia świąteczna – ciepła, wzruszająca i pełna humoru opowieść jak nie zwariować w święta i poddać się miłości – Dorota Chamczyk, producent TVN.
Czy można odnaleźć miłość na pogrzebie? Ich szalony romans pokazuje, że nawet najbardziej kosmiczne połączenia mają prawo bytu, a strzała Amora może znaleźć człowieka w najmniej oczekiwanym momencie. Pytanie tylko, czy taki podryw na zimno może się udać? Choć z drugiej strony – w takie święta wszystko jest możliwe – w końcu „Miłość jest wszystkim”.

Jeśli on jest głową rodziny, to ona jest szyją, która nią kręci. Ewa i Tadeusz to (prawie) zgodne małżeństwo. On – pechowiec, duże dziecko o złotym sercu, ona – zorganizowana mama dwójki dzieci. Poukładana jak prezenty pod choinką. Czasem jednak w związkach opartych na tylu przeciwieństwach wystarczy iskra, by doszło do prawdziwej eksplozji.
Czy ktoś dzisiaj rozpakuje ten prezent? Zbyszek – piłkarski celebryta, kobieciarz i macho; Wanda – ekspedientka z galerii handlowej bez wiary w siebie. Czy przelotna znajomość może przerodzić się w miłość? Czy szykuje się mezalians na miarę tego z komedii „Notting Hill”?!
Nie dajcie się zwieść pozorom. Ten uroczy doradca pogrzebowy kryje w sobie prawdziwego słowiańskiego woja i biada temu, kto stanie mu na drodze. Pytanie tylko, czy tej waleczności i odwagi wystarczy, by postawić krok na ślubnym kobiercu. Oto nadeszły święta, jakich Krzysztof nigdy nie zapomni.
Ten Mikołaj nie jest wcale taki święty. Olaf Lubaszenko jeszcze w żadnej roli nie był takim gburem! Antypatyczny, zamknięty w sobie Mikołaj, który rzuca przekleństwami, a mimo to dzieci i dorośli nadal go uwielbiają. Takie rzeczy tylko w „Miłość jest wszystkim”!
Kierowniczka produkcji i producent telewizyjny, perfekcjoniści, którzy nie widzą świata poza pracą. W pogoni za oglądalnością zapominają o magii świąt i własnym szczęściu. A miłość jest na przecież wyciągnięcie ręki i może ich zaskoczyć jak zima drogowców.

Artykuł ukazał się dzięki współpracy z Dąbrowskim Domem Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*