Z ostatniej chwili
Strona główna » KULTURA » „Planeta Singli 2” w dąbrowskim Kinie „Sokół” – zaproszenie

„Planeta Singli 2” w dąbrowskim Kinie „Sokół” – zaproszenie

Nowa część „Planety Singli” z każdą sceną będzie coraz bardziej zaskakiwać widzów! Zwroty akcji, niespodziewany i z dużą dynamiką zagrany finał – to tylko niektóre atuty filmu. Jedną z niespodzianek „Planety Singli 2” jest gościnny udział jednej z najbardziej znanych blogerek modowych w Polsce, Julii Kuczyńskiej (Maffashion). Julia tak opowiada o swoim debiucie filmowym: „Moim marzeniem od lat, była możliwość sprawdzenia swoich sił na wielkim ekranie. Pracę aktorów szanuję, a swoją szansę potraktowałam z pokorą i jako duże wyzwanie, przygodę. Oczywiście mam duże doświadczenie w pracy przed kamerą i obiektywem, jednak to nie to samo, co szansa pojawienia się w kinowej produkcji. Chodziło mi to po głowie od lat, dlatego tak bardzo ucieszyłam się i cieszę, że już niedługo gotowy film z moim małym epizodem trafi na duży ekran”.

Jak blogerka wspomina pracę u boku zawodowych aktorów? „Sama praca na planie była dla mnie stresująca i mobilizująca zarazem. Pomimo tego, że już wcześniej wcielałam się w inne role, to jednak ta była dla mnie całkowicie nowym doświadczeniem. Pierwszy dzień zdjęciowy był rzuceniem mnie od razu na głęboką wodę, ponieważ zdjęcia były z Maćkiem Stuhrem, który jest genialnym aktorem. To potrafi lekko sparaliżować. Natomiast sama atmosfera na planie była cudowna. Bardzo zżyłam się z całą produkcją przez ten czas, wszyscy byli życzliwi i dbali o mnie. Do tego stopnia czułam się komfortowo, że gdy padł ostatni klaps dotyczący mojej roli, to autentycznie poczułam smutek, że to już koniec moich scen”.

Okazuje się także, że postać, w jaką wcieliła się Maffashion jest częściowo wykreowana także przez nią: „Moja postać oczywiście była rozpisana wcześniej, natomiast zaskoczę wszystkich mówiąc, że to jak wyglądam w filmie jest całkowicie moim pomysłem. Reżyser od razu zaakceptował moją wizję. Spodobał mu się pomysł, aby moja filmowa Kasia w każdej scenie była ubrana na inny kolor! Począwszy od butów po czubek głowy. Chciałam, aby mój mały epizod bardziej rzucił się w oczy. Aby moja postać była bardzo wyraźna, inna i charakterystyczna”.

„Planeta Singli 2” w dąbrowskim Kinie „Sokół” jeszcze przez tydzień na seansach wieczornych (do 22 listopada).

Artykuł ukazał się dzięki współpracy z Dąbrowskim Domem Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*