Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Ponad 300 osób wzięło udział w II Dąbrowskim Biegu Niepodległości

Ponad 300 osób wzięło udział w II Dąbrowskim Biegu Niepodległości

W sobotę, 10 listopada br. w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się Dąbrowski Bieg Niepodległości, który miał na celu uczczenie 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Organizatorem nietypowego sposobu świętowania Niepodległości było Stowarzyszenie Sportowe Run Team Dąbrowa Tarnowska pod honorowym patronatem Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Wiesława Krajewskiego.
W biegu mogły wziąć udział zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Trasa poszczególnych biegów przebiegała alejkami parku i w zależności od wieku zawodników miała długość od 200m do 2km. W biegu wzięło udział 110 dzieci i 225 dorosłych.

Wśród uczestników biegu znaleźli się również funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, reprezentowani przez Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej nadkom. Mirosław Stracha wraz z podwładnymi.
Biorący udział w biegu funkcjonariusze zachęcili również do udziału swoje rodziny, które wraz z nimi pokonywały wyznaczony dystans. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięzcy puchary.

dabrowatar.pl
GALERIA ZDJĘĆ

fot. MULTI PIXEL

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*