Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » 5 Urodziny Football Academy Dąbrowa Tarnowska

5 Urodziny Football Academy Dąbrowa Tarnowska

15 września 2018 na stadionie w Szarwarku odbył się piknik urodzinowy zorganizowany z okazji piątych urodzin szkółki piłkarskiej Football Academy. Ponad 300 osób w tym zawodników, rodziców i gości uczestniczyło w tym wydarzeniu.

W uroczystości udział wziął m.in. Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski, Krzysztof Kaczmarski burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej oraz Marian Fido Prezes PPN w Żabnie. Starosta podziękował menadżerowi oraz rodzicom za zaangażowanie w pracę z dziećmi oraz propagowanie wśród najmłodszych mieszkańców naszego powiatu aktywności ruchowej. Dzieciom pogratulował chęci uczestnictwa w zajęciach sportowych i współzawodnictwa opartego na zasadach fair play. Robert Antosz podziękował wszystkim za pomoc w funkcjonowaniu szkółki: rodzicom za zaufanie jakim obdarzyli trenerów i menadżera a zawodnikom życzył radości z uprawiania sportu.

Moc atrakcji sportowych m.in. mecz ligi młodzików, talentiada czyli rywalizacja w różnorodnych strefach aktywności fizycznej rozgrzały wszystkich zawodników i kibicującym im rodziców. Dużą atrakcją były pokazy trików piłkarskich w wykonaniu Mistrza Świata Pawła Skóry.

Wspaniały tort, pyszny bufet grillowy przy muzyce DJ; towarzyszyły wszystkim uczestnikom pikniku urodzinowego, który odbył się w rodzinnej atmosferze.

powiatdabrowski.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*