Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Budynek byłej szkoły w Sutkowie przejdzie gruntowną termomodernizację

Budynek byłej szkoły w Sutkowie przejdzie gruntowną termomodernizację

We wtorek 14 sierpnia br. Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski podpisał umowę na przeprowadzenie gruntownej termomodernizacji byłej szkoły podstawowej w Sutkowie, będącej obecnie siedzibą Ośrodka Rewalidacyjno Wychowawczego w Sutkowie. Wykonawcą zadania będzie wyłoniona w przetargu nieograniczonym Firma Remontowo -Budowlana „Matyld-Bud” z Oleśnicy w województwie świętokrzyskim, którą przy podpisaniu umowy reprezentował właściciel, Pan Wojciech Sadowski.
W ramach prac wykonane zostaną m.in.: roboty przygotowawcze, wymiana okien i drzwi, ocieplenie ścian, ocieplenie stropu oraz roboty wykończeniowe.

Zgodnie z umową prace przy termomodernizacji obiektu rozpoczną się już w przyszłym tygodniu, a powinny zakończyć do 30 października. Wykonawca deklaruje jednocześnie, że jeżeli warunki atmosferyczne będą sprzyjające, to już pod koniec września budynek będzie gotowy.
Wartość zadania wyniesie 138.590,55 zł i będzie częściowo pokryta ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

dabrowatar.pl
fot. dabrowatar.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*