Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Festyn Charytatywny w Szarwarku „Wszyscy jesteśmy z Marcinem” – zaproszenie

Festyn Charytatywny w Szarwarku „Wszyscy jesteśmy z Marcinem” – zaproszenie

Sołtys Szarwarku Marta Mędala, Ks. Proboszcz Parafii pw. Andrzeja Boboli Waldemar Patulski, Rada Sołecka, Stowarzyszenie „Szarwark” i jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej serdecznie zapraszają w środę 15 sierpnia br. na Festyn Charytatywny pod hasłem „Wszyscy jesteśmy z Marcinem”. Impreza odbędzie się na stadionie sportowym w Szarwarku i połączona będzie z dożynkami sołeckimi.

Wspólne świętowanie rozpocznie msza św. dożynkowa odprawiona w kościele parafialnym w Szarwaku. Po niej nastąpi przejazd na stadion, gdzie organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla uczestników festynu. W programie wydarzenia będą m.in. koncerty kapeli podwórkowej „Stare Wiarusy” i zespołu disco-polo „Szugirls”, loteria fantowa, strzelnica, dmuchane miasteczko dla dzieci i wiele innych ciekawych propozycji.
Patronat honorowy nad Festynem Charytatywnym „Wszyscy jesteśmy z Marcinem” sprawować będą: Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski i Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski.

Więcej informacji można znaleźć na portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/events/496406600813079/

dabrowatar.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*