Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Zatrzymano sprawcę na gorącym uczynku

Zatrzymano sprawcę na gorącym uczynku

Dąbrowscy policjanci zatrzymali 19 letniego mężczyznę podejrzanego o usiłowanie dokonania zniszczenia mienia, poprzez podpalenie na terenie gminy Mędrzechów.

W dniu 6 lipca w godzinach nocnych, szeroko zakrojone działania służb kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej i Komisariatu Policji w Szczucinie, pozwoliły na zatrzymanie na gorącym uczynku zniszczenia mienia poprzez podpalenie, 19-letniego mężczyznę, mieszkańca naszego powiatu.

Do podpalenia doszło na terenie gminy Mędrzechów. W wyniku działania tego młodego mężczyzny mogły powstać straty w wysokości prawie 20 000 zł.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 19-latkowi zarzutów zagrożonych karą pozbawienia wolności do lat 5.

dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl
fot. ID

Jeden komentarz

  1. (1) Odkąd podpaliłem ziemię, nie mogę jeśćnie mogę spać. Jak do tego doszło? Nie wiem. Pokusa dała o sobie znać! Cóż poradzićmogę na to, że przyszła domnie właśnie dziś, że zapłacić teraz musi tato a w moich myślach ciągle tli. [ ref. Przez ten płomień po zmroku oszalałem! Gwiazdom mym czynem zabrałem cały blask, a policji wszystkie zapałki już oddałem. Tak spalić ze wstydu można się tylko raz.] (2) W czterech chłopa mnie ujęli, będę siedział do niedzieli. Cóż poradzić mogę zatem, że się wstydzi siostra z bratem. Blask niebieski do okoła, będzie przed prokuratorem szkoła, będę odpowiadał za czyny moje! Po co szedłem na te pole?! [ ref. Przez ten płomień po zmroku oszalałem! Gwiazdom mym czynem zabrałem cały blask, a policji wszystkie zapałki już oddałem. Tak spalić ze wstydu można się tylko raz.] (3) W ciemnej celi policja mnie ukryje, przestanę patrzyć na cały świat! Serce me już z tęsknotą bije i czekam tylko na jeden znak. Jedna kaucja mi wystarczy i moje serce znajdzie rytm. O swoją wolność będę walczył, o wolność walczyć to nie wstyd! [ ref. Przez ten płomień po zmroku oszalałem! Gwiazdom mym czynem zabrałem cały blask, a policji wszystkie zapałki już oddałem. Tak spalić ze wstydu można się tylko raz.]

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*