Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Regionalny Konkurs Plastyczny pn. „Bezpiecznie z wodą i przyrodą”

Regionalny Konkurs Plastyczny pn. „Bezpiecznie z wodą i przyrodą”

Szanowni Państwo
Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Wychowawcy.
Drodzy Rodzice.

Zbliżający się czas letnich wakacji, a szczególnie majowe gorące dni które jak wykazują statystyki mogą być naznaczone tragediami podczas pierwszych letnich kąpieli. Dlatego działając konkretnie w trosce o życie i zdrowie najbardziej cennej dla naszej przyszłości grupy społecznej to znaczy dzieci i młodzieży szkolnej, serdecznie zapraszamy Państwa w ramach sprawowanych obowiązków i nadzoru do zachęcenia uczennic i uczniów aby wzięły udział w Regionalnym Konkursie Plastycznym o nazwie „Bezpiecznie z wodą i przyrodą”
Zaproponowana akcja edukacyjno – profilaktyczna skierowana do dzieci i młodzieży ma na celu aktywne kształtowanie rozwagi oraz odpowiedzialności za własne życie, a także koleżanek i kolegów grona rówieśniczego.
Wykonana i nadesłana do oceny praca plastyczna (vide regulamin konkursu w załączniku) dotycząca bezpieczeństwa wypoczynku dzieci i młodzieży będzie popularyzowana w kampanii społeczno-edukacyjnej i może być nagrodzona szeregiem nagród.
Honorowy Patronat nad przebiegiem i finałem akcji profilaktycznej sprawuje Małopolski Kurator Oświaty w Krakowie oraz Komitet Honorowy.

Z wyrazami szacunku
Organizatorzy

– Tarnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
– UKS „Olimpijczyk” Pałac Młodzieży w Tarnowie

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA STRONIE:
olimpijczyk.palacmlodziezy.org.pl

ID

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*