Warsztaty Wielkanocne dla dzieci z Publicznego Przedszkola w Gręboszowie

W poniedziałek 19 marca br. roku odbyła się druga edycja warsztatów wielkanocnych przeprowadzonych przez Panią Beatę Duda oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Gręboszowie. Grupa 31 dzieci z Publicznego Przedszkola w Gręboszowie tworzyła różnobarwne pisanki oraz kurki.

– Serdecznie dziękujemy Pani Beacie za współpracę, przy kultywowaniu tradycji wielkanocnych. Dyrekcji, nauczycielom oraz dzieciom z przedszkola za ciepłe przyjęcie, uśmiechy na twarzach oraz chęć wspólnej- twórczej- pracy w oczekiwaniu na święta wielkanocne.

Beata Duda- rodowita tarnowianka, arteterapeuta w tarnowskiej szkole szpitalnej. Autorka oryginalnych prac w technice monotypii, zafascynowana łączeniem faktur i plam barwnych. W swoich pracach wykorzystuje różnorodne materiały: papier czerpany, technikę decoupage’u, akwarele, tempery a także farby olejne, co składa się na niepowtarzalną, modyfikowaną w procesie twórczym własną technikę. Pierwszą wystawę zorganizowała w 2013 roku w rodzinnym Tarnowie. Wernisaże i wystawy łączy z warsztatami plastycznymi na których widzowie mogą poznać technikę monotypii i sami próbować sił w procesie twórczym.

gck.greboszow.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*