Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Dzień Kobiet w Radgoszczy

Dzień Kobiet w Radgoszczy

Około 140 przedstawicielek instytucji życia publicznego oraz aktywistek społeczności lokalnej uczestniczyło w spotkaniu z okazji Dnia Kobiet. Uroczystość odbyła się w radgoskim żłobku, a każda z pań otrzymała życzenia oraz kwiaty. Nie zabrakło niespodzianek, czyli losowania upominków i zaskakujących wyróżnień od sołtysa Smykowa Stanisława Żurawskiego.

– Wspaniałe, drogie, niezastąpione Panie, z okazji tego szczególne święta przesyłam życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, radości, a także pociechy z mężczyzn, żebyśmy byli pożyteczni i użyteczni – mówi Marek Lupa, wójt gminy Radgoszcz.

Panie spędziły czas w miłej atmosferze, okraszonej daniami przygotowanymi przez Gospodę Szlachecką z Niedomic. Z kolei o okolicznościowy tort zadbała Barbara Bassara-Poprawa.

– W imieniu władz powiatu dziękuję za zaproszenie i gratuluję wójtowi, że po raz kolejny ze współpracownikami z Urzędu Gminy, Gminnego Zakładu Komunalnego, żłobka i przedszkola, zorganizował tak wspaniałe święto. Myślę, że nie jest to ostatnia uroczystość, której gospodarzem jest wójt Marek Lupa – dodaje wicestarosta dąbrowski Marek Kopia.

radgoszcz.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*