Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Kobiety korzystały z badań podczas swojego święta

Kobiety korzystały z badań podczas swojego święta

Systematycznie rośnie zainteresowanie badaniami profilaktycznymi. Ponad 30 pań wzięło udział w diagnostyce, realizowanej w Centrum Zdrowia Tuchów w związku z Dniem Kobiet. Prócz wcześniej zarejestrowanych pacjentek na wykonanie badań cytologicznych zdecydowało się także kilka pań, które zgłosiły się wprost do gabinetu. Wszystkie miejsca zostały też wykorzystane podczas badań mammograficznych.

Po badaniach przedstawiona została prezentacja na temat samobadania piersi.  Towarzyszył  jej instruktaż, była także możliwość zadawania pytań.  Zainteresowane panie mogą zobaczyć skrót przedstawionej prezentacji w formie filmu na fanpage’u spółki https://www.facebook.com/CentrumZdrowiaTuchow i na stronie internetowej w zakładce multimedialnej.

Nie zabrakło także pań, które skorzystały z darmowej puli zabiegów relaksacyjnych w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej Centrum Zdrowia Wierzchosławice. Największe zainteresowanie towarzyszyło zabiegom drenażu limfatycznego. Takie zabiegi są wykonywane m.in. dla ujędrnienia skóry, aby pozbyć się cellulitu, zlikwidować obrzęki czy złagodzić ból zatok. Panie mogły też korzystać z wirowych masaży rąk i nóg. Wśród wskazań do takich zabiegów są choroby reumatyczne, zmiany pourazowe i po leczeniu chirurgicznym, a także różne choroby skóry.

Warto dodać, że porodówki nowej generacji w Tuchowie i Dąbrowie Tarnowskiej, które przy okazji Dnia Kobiet otwarły swoje drzwi pozostają dostępne dla wszystkich zainteresowanych pań. Aby je odwiedzić wystarczy zatelefonować i umówić się na obejrzenie oddziałów i spotkanie z personelem.

 

Artykuł ukazał się dzięki współpracy z Centrum Zdrowia Tuchów

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*