Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » III Dąbrowski Kiermasz Wielkanocny – zaproszenie

III Dąbrowski Kiermasz Wielkanocny – zaproszenie

Święta Wielkanocne rozpoczną się już za trzy tygodnie. Niebawem zaczną się stosowne do nich przygotowania. W tym czasie, wielu mieszkańców Dąbrowy Tarnowskiej oraz instytucji i stowarzyszeń będzie przypominać sobie wielkanocne zwyczaje i tradycje oraz tworzyć wielkanocne ozdoby. Atmosferze nadchodzących Świąt służyć będzie także Dąbrowski Kiermasz Wielkanocny zaplanowany na 23 marca 2018 roku od godz. 9:00 do godz. 16:00. Tak jak w ubiegłym roku, plac przed Urzędem Miejskim zapełni się wielkanocnymi kramami.
Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski wraz z załogą Urzędu Miejskiego już dziś serdecznie zapraszają na to już tradycyjne przedświąteczne wydarzenie.

Kiermasz Wielkanocny będzie organizowany w naszym mieście po raz trzeci. Te poprzednie cieszyły się sporym zainteresowaniem. W tym roku oferta kiermaszu znów będzie bardzo bogata. Lokalni artyści zaprezentują swoje dekoracje świąteczne, pisanki i inne tradycyjne ozdoby. Na kiermaszu nie może zabraknąć wędlin, jajek, chrzanu, miodu, aromatycznych przypraw czy dobrego chleba oraz ciast wielkanocnych.

Pracownicy Referatu Promocji, Kultury i Informatyzacji proszą wszystkich chętnych do prezentacji stoiska podczas III Dąbrowskiego Kiermaszu Wielkanocnego o kontakt telefoniczny pod numerem: 14 6442107 lub za pomocą poczty elektronicznej na adres pki@dabrowatar.pl, celem przygotowania miejsca na terenie kiermaszu.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 22 marca 2018 r. do godz. 15:00.

dabrowatar.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*