Dzień Kobiet będzie trwał dłużej… z Kinem „Sokół” – zaproszenie

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet niezależnie od ustroju politycznego i czasów obchodzony jest na cześć wszystkich Pań. W tym roku już za kilkanaście dni w stolicy Powiśla Dąbrowskiego święto kobiet będzie trwało cały tydzień! DDK wraz z partnerami przygotowali sporo atrakcji, które zawierają się w 3 filarach.

Pierwszy akcent to wieczorny seans 8.03 przedpremierowo pokazywanej komedii romantycznej „Kobieta sukcesu” (godz.20:30). Będzie to seans specjalnie dedykowany Paniom, każda z nich – widzów otrzyma od dyrektora DDK upominek – niespodziankę. Będą mogły sobie też nieco osłodzić życie.

Drugi akcent to uwielbiane w Dąbrowie i oblegane „Kino na Szpilkach” (również film „Kobieta sukcesu”, ale też degustacja przysmaków przygotowanych przez „Catering Magda” i Hotel „Cristal Park”, szansa na wygranie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sponsorów, stoiska z kosmetykami i promującymi zdrowy styl życia – 9.03 godz.18:30, seans o 19:30).

Informacje o filmie:
Główną bohaterką filmu jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów. Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na miłość? „Kobieta sukcesu” to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najcenniejsze. Autorką scenariusza jest Hanna Węsierska znana z takich hitów jak „Lejdis” czy „Śniadanie do łóżka”, reżyserem zaś Robert Wichrowski („Francuski numer”). W rolach głównych Agnieszka Więdłocha, Julia Wieniawa, Bartosz Gelner, Mikołaj Roznerski i Paulina Gałązka. Reżyseria: Robert Wichrowski.

Agnieszka Więdłocha wraca w filmie „Kobieta sukcesu” w nowej, komediowej odsłonie. Tak o jej roli opowiada reżyser Robert Wichrowski: „Agnieszka jest świetną aktorką i potrafi grać role komediowe na poważnie, co jest bardzo istotne. A to, że jest taką dynamiczną, szybko działającą kobietą, tylko pomaga jej wcielić się w postać, którą ma do zagrania. Można pomyśleć, że kobieta sukcesu to taka osoba, której wszystko się udaje. A naszej bohaterce nie wszystko układa się po jej myśli i bardzo często musi walczyć z przeciwnościami losu, dlatego ostatecznie najważniejsze jest pytanie, czy odniesie sukces, czy nie”.

Na ekranie zobaczymy również Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera i Julię Wieniawę. W pozostałych rolach wystąpili m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop oraz w zupełnie nietypowej odsłonie – Tomasz Oświeciński.

Zobacz zwiastun: https://youtu.be/4f_xnB5a7Cs

Trzeci akcent to prawdziwy dynamit – w ramach 2.edycji Budżetu Obywatelskiego (zadanie „Z Gwiazdami … nie tylko zaczytani”) w sali kina „Sokół” 15.03 o godz. 17:00 odbędzie się koncert Andrzeja Sikorowskiego i Jacka Królika.Organizatorami projektu są: Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej, Dąbrowski Dom Kultury, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie. Realizatorem projektu jest Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie. Wstęp na koncert jest wolny!

Dzień Kobiet może trwać cały tydzień? Tak, bo oprócz wymienionych atrakcji w ciągu pozostałych dni tygodnia (10-14.03) każda Pani, która odwiedzi Kino „Sokół” w charakterze widza filmowego, otrzyma drobny, słodki upominek!

Artykuł ukazał się dzięki współpracy z Dąbrowskim Domem Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*