„Paddington 2” – zabawny miś wraca do dąbrowskiego kina 5 stycznia – zaproszenie

Filmowa opowieść o uroczym misiu Paddingtonie wraca na ekrany polskich kin, także i dąbrowskiego „Sokoła” w II części niesamowitych przygód, z bardzo dobrze dobranym dubbingiem – w rolę misia wciela się Artur Żmijewski.

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

Najlepiej wychowany miś na świecie na tropie niezwykłego skarbu ukrytego w jednym z najsłynniejszych zakątków Londynu. Nieświadomy swojego odkrycia Paddington pokrzyżuje plany arcyoszusta, który wciągnie go w intrygę pełną tajemnic, olśniewających przygód i magii.
Pasjonująca pogoń za wielką fortuną, slapstickowe gagi dla dzieci, brytyjski humor dla rodziców, dobre wychowanie i tradycyjne wartości dla dziadków – w nowej produkcji współtwórcy sukcesów „Harry’ego Pottera” każdy znajdzie coś dla siebie!

Zwiastun PL : https://vimeo.com/237057831

Fanpage: https://www.facebook.com/PaddingtonBear/

Strona www: https://www.paddington.com/global/

Na koniec wierszyk w wykonaniu Artura Żmijewskiego
https://youtu.be/F1Xa3Z_iF90

Artykuł ukazał się dzięki współpracy z Dąbrowskim Domem Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*