Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Zatrzymano kierującego, który zbiegł z miejsca śmiertelnego wypadku drogowego

Zatrzymano kierującego, który zbiegł z miejsca śmiertelnego wypadku drogowego

W niedzielę 17 grudnia br. w godzinach nocnych w miejscowości Dąbrowa Tarnowska na skrzyżowaniu ulic Szpitalnej i Grunwaldzkiej doszło do potrącenia pieszego przez pojazd osobowy. Kierujący samochodem nie udzielił pomocy poszkodowanemu i odjechał z miejsca zdarzenia. Potrącony mężczyzna zmarł.

Na miejsce zdarzenia natychmiast udali się policjanci i inne służby ratownicze. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej ustalili, że 32-letni mężczyzna mieszkaniec gminy Mędrzechów przewrócił się na ulicy Grunwaldzkiej po czym został potrącony przez kierującego Seatem, który nie zatrzymując się odjechał w kierunku miejscowości Swarzów. Pieszy zginął na miejscu, a kierowca odjechał nie zatrzymując się. Zdarzenie zaistniało około godziny 2.45.

Funkcjonariusze będący na miejscu wypadku wspólnie z dyżurnym jednostki poczynili ustalenia zmierzające do zatrzymania zbiegłego kierowcy, którym okazał się 21 – letni mieszkaniec gminy Dąbrowa Tarnowska. Został on zatrzymany a pojazd, którym się poruszał, zabezpieczony. Mężczyzna w chwili zatrzymania był trzeźwy. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl
fot. ID

2 komentarze

  1. MAMY Pewną nie jasnosc gdzyz zdarzenie które mialo miejsce wydarzylo sie w godzinie 21 00 czemu Policja kłamie informując społeczność ze wydarzanie mialo miejsce o 2.45 wiem bo sam omijałem ten tragiczny wypadek droga od szpitala i inne byly zamknięte przez Policję .Dąbrowska Policja od zawsze kryje w sobie niejasnosci zwiazane z Iwona Cygan jak i tez inne rozne sprawy

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*