Gminny Turniej Gry w „Dwa ognie” w PSP w Nieczajnie Górnej

Trzy godziny zaciętej walki o zwycięstwo w każdej grze w „Dwa ognie” – tak przedstawiał się przebieg tegorocznego turnieju, który od pięciu lat rozgrywany jest na terenie Gminy Dąbrowa Tarnowska. Przyświeca mu hasło „O kondycję dbamy – więc w dwa ognie gramy”. Na zaproszenie organizatorów – Szkołę Podstawową w Nieczajnie Górnej odpowiedziało 7 drużyn. Były to szkoły z Gruszowa, Smęgorzowa, Laskówki Chorąskiej, Żelazówki, drużyny z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 i Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej oraz gospodarze. Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej zdobyła drużyna z Nieczajnie Górnej i było to jej piąte zwycięstwo w tym turnieju.

Wyniki turnieju: do grona zwycięzców weszły następujące drużyny:

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej
II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie
III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Puchar, dyplomy i medale wręczył wszystkim uczestnikom turnieju Zastępca Burmistrza Stanisław Ryczek. Statuetkę „Super Sędzia” otrzymał p. Jarosław Piasecki, nauczyciel wychowania fizycznego w Luszowicach, natomiast nauczyciele przygotowujący dzieci do turnieju – medale z napisem „Super Trener”. Podczas wręczenia nagród dyrektor szkoły w Nieczajnej p. Dariusz Węglowski podziękował szczególnie tym szkołom, które wzięły udział w grze pomimo braku sal gimnastycznych w swoich placówkach.

Koordynatorem turnieju były nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej w Nieczajnie Górnej p. Irena Klich we współpracy z p. Mirelą Kiełbasa i p. Grażyną Kruk.

Organizator składa podziękowania Panu Mariuszowi Sokołowskiemu FHUP Gruszów Wielki za pomoc w organizacji turnieju.

dabrowatar.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*