Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Udany II Jesienny Piknik Ogrodniczy w Tarnowie

Udany II Jesienny Piknik Ogrodniczy w Tarnowie

W sobotę 16 września 2017 r., w Parku Sanguszków w Tarnowie odbył się II Jesienny Piknik Ogrodniczy, podczas którego mieszkańcy Tarnowa i Subregionu Tarnowskiego mieli okazję nie tylko poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny ogrodnictwa, ale sympatycznie i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Pomimo, że pogoda od samego rana nie była sprzyjająca, ostatecznie udało się zrealizować zaplanowane atrakcje, również te odbywające się na zewnątrz szkoły.

Zaangażowani w projekt uczniowie ZSEO w Tarnowie oraz kadra pedagogiczna zachęcała uczestników Pikniku do aktywnego trybu życia, oferując zdrowe i ekologiczne produkty spożywcze.

– Na tym stoisku sprzedajemy smaczne i zdrowe pieczywo. Pamiętajmy o zbilansowanej diecie, uwzględniając w niej warzywa i owoce. Nie zapominajmy o aktywnym trybie życia na co dzień – mówią uczennice ZSEO w Tarnowie.

Miłośnicy kwiatów i krzewów mogli podziwiać pięknie przygotowane, wyeksponowane rośliny i zioła w pałacowych korytarzach. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. Dużą popularnością cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia czy punkty gastronomiczne. Ponadto każdy miał możliwość wzięcia udziału w loterii fantowej i licznych konkursach. Podczas imprezy wszyscy chętni mieli również możliwość zapoznania się z historią szkoły i parku. W trakcie Pikniku zorganizowano jesienną potańcówkę.

Spotkanie przebiegało w rodzinnej, miłej i serdecznej atmosferze, w urokliwym i coraz chętniej odwiedzanym przez mieszkańców i turystów miejscu.
Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie oraz Rada Osiedla Nr 6 „Gumniska Zabłocie”.

ID

fot. ID / Dawid Drwal

fot. Bartłomiej Koza

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*