Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » II Jesienny Piknik Ogrodniczy w Tarnowie – zaproszenie

II Jesienny Piknik Ogrodniczy w Tarnowie – zaproszenie

16 września 2017 r. o godz. 13.30 rozpocznie się w Parku Sanguszków Jesienny Piknik Ogrodniczy. Organizatorem imprezy jest Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie oraz Rada Osiedla Nr 6 Zabłocie-Gumniska.

Zainteresowanie tematyką ogrodniczą w ostatnim czasie wzrasta, stąd w szkole oprócz tradycyjnego kierunku ogrodniczego jest również Technikum Architektury Krajobrazu.

Wielu mieszkańców z przyjemnością pracuje w swoich przydomowych ogródkach i na działkach. Dlatego coraz chętniej poszukiwane są ciekawe odmiany roślin, owoców i warzyw. Nie bez znaczenia jest również znajomość sprzętu ogrodniczego, który ułatwia pracę miłośnikom ogrodów.

Organizatorzy pikniku przygotowali dla mieszkańców wiele atrakcji, m.in. wystawę warzyw, owoców, kwiatów i ziół.
Nie zabraknie degustacji świeżych owoców i warzyw, a także ciast domowej roboty.

Uczestnicy pikniku będą mogli uczestniczyć również w zajęciach fitness na świeżym powietrzu. Impreza zakończy się jesienną potańcówką w „Ogrodniku” z muzyką na żywo.

Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie mieści się w Pałacu Sanguszków i jest najstarszą szkołą ogrodniczą w Polsce (od 1881 r.). Każdego roku szkolne mury opuszczają absolwenci – fachowcy, którzy prowadzą własne, dobrze prosperujące firmy produkcyjne w tej branży.

Wstęp bezpłatny.

ZSEO w Tarnowie
ID

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*