Z ostatniej chwili
Strona główna » KULTURA » Czas horrorów w dąbrowskim „Sokole” – zaproszenie

Czas horrorów w dąbrowskim „Sokole” – zaproszenie

Za oknami ponura rzeczywistość, zatem w Kinie „Sokół” nadchodzi czas horrorów. Zaczynamy premierowo od przeboju filmowego na podstawie prozy Kinga – „To” („It”).

TO nie jest zwykły horror To pierwsza część epickiej historii o lękach, które każdy z nas w sobie nosi, a także o dojrzewaniu i przyjaźni. TO horror na miarę „Lśnienia” Kubricka, który stanie się klasykiem kina. Pierwszy zwiastun filmu osiągnął w 24 godziny rekordową ilość wyświetleń w sieci – ponad 139 milionów. Każdy kolejny materiał jest z zapartym tchem oglądany i udostępniany przez kolejne setki milionów internautów.

Link do najnowszego zwiastuna:
https://www.youtube.com/watch?v=M0c_zgVuCs4&list=PLACPyz6x9hyJZWxPjA0krxeUx8LYZpZx_

Z kolei w II połowie września przypomnimy II część kultowego horroru „Annabelle: Narodziny zła” (22-28.09). Lalkarz wraz z żoną przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z zamkniętego sierocińca.

Minęło kilka lat od tragicznej śmierci córki wytwórcy lalek i jego żony. Małżeństwo postanawia przyjąć pod swój dach grupę dziewczynek i zakonnicę z zamkniętego sierocińca. Wkrótce ich goście stają się celem opętanego tworu lalkarza, Annabelle.
Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza – Annabelle.

Reżyseria: David F. Sandberg, scenariusz: Gary Dauberman

Artykuł ukazał się dzięki współpracy z Dąbrowskim Domem Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*