Z ostatniej chwili
Strona główna » KULTURA » Wrześniowe „Kino na Szpilkach” w dąbrowskim „Sokole” coraz bliżej – zaproszenie

Wrześniowe „Kino na Szpilkach” w dąbrowskim „Sokole” coraz bliżej – zaproszenie

Wielka kasa w domu Kasi Glinki! Okrągły milion dowodów na to, że „Na układy nie ma rady”.

Jak zareagowałbyś, gdyby kurier dostarczył ci paczkę, a w niej okrągły milion polskich złotych!? Z takimi „problemami” przyjdzie mierzyć się bohaterom filmu „Na układy nie ma rady”. Przezabawna komedia o świecie wielkiej polityki, brudnej forsy, ustawionych przetargów, skorumpowanych urzędników i ich seksownych asystentek, trafi do kin 8 września! W dąbrowskim „Sokole” w ramach cyklicznej akcji uwielbianej nie tylko przez Panie – „Kino na Szpilkach” (w premierowy piątek stoiska promocyjne od 18:00, losowanie nagród przed 19:00, seans o 19:15, ceny biletów dla Pań – 10 zł).
W roli głównej – ministra z przypadku Marka Niewiadomskiego – zobaczymy Grzegorza Małeckiego. Gwiazdę hitów „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” wspierać będą, m.in.: Katarzyna Glinka, Michał Milowicz, Janek Wieczorkowski, Leszek Teleszyński, Anna Powierza, Marcin Kwaśny oraz Piotr Polk. Autorem zdjęć do „Na układy nie ma rady” jest Jarosław Żamojda, twórca „Młodych wilków”.

„Grzegorz Małecki stworzył świetny duet z Katarzyną Glinką, swoją ekranową żoną. Oboje już wcześniej ze sobą pracowali, ale dopiero w „Na układy nie ma rady” mają tak dużo wspólnych scen. Widać, że mają świetną ‘chemię’ i napędzają się wzajemnie. Myślę, że widzom bardzo spodobają się ich bohaterowie” – Krzysztof Rurka, reżyser.

Oficjalny zwiastun komedii „Na układy nie ma rady”:
https://www.youtube.com/watch?v=5WfqklWURIw

Nasi partnerzy: „Catering Magda” (Magdalena Kołakowska), Hotel „Cristal Park”, „TianDe Tarnów – Uroda i Zdrowie z Natury” Agata Mróz, „Mary Kay” Polska – Niezależna Dyrektor Sprzedaży Agata Kozioł, „Naturhouse”, „Xtreme Fitness”, „Kinads” Warszawa (prezenty od „Palmers”).

Artykuł ukazał się dzięki współpracy z Dąbrowskim Domem Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*