Plac zabaw w Brniku zmodernizowany

Sołectwo Brnik może od niedawna pochwalić się zmodernizowanym i bardzo popularnym wśród dzieci placem zabaw. Już w ubiegłym roku został przygotowany grunt pod plac zabaw i wykonano ogrodzenie. W ostatnich tygodniach zamontowano urządzenia zabawowe z poprzedniego placu, a także zakupiono nowe. Są to: uwielbiany przez nieco starsze dzieci zjazd linowy oraz sześciokąt wielofunkcyjny.
Tak zorganizowane miejsce zabaw, znajdujące się w malowniczym otoczeniu, bardzo przypadło do gustu małym mieszkańcom wsi, którzy mogą tam miło i bezpiecznie spędzić czas, gdyż nowe urządzenia posiadają stosowne atesty.

Nowy plac zabaw świadczy o tym, że samorząd gminny wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci z obszarów wiejskich gminy.
Prace modernizacyjne istniejących zabawek zostały wykonane przez firmę „Fido-Ogrody i Czyszczenie” Janusz Fido, a nowe urządzenia dostarczyła forma „Avis” Ekologiczne Place Zabaw z Lublina. Całkowity koszt prac wyniósł 13 808 zł., a środki na ten cel pochodziły z funduszu sołeckiego i z budżetu gminy.

dabrowatar.pl
fot. dabrowatar.pl

Jeden komentarz

  1. Lepiej zeby za chodnik sie wiza sołtys bo wszedzie maj chodniki tylko nie w brniku ! Ala dobra i bezpiwczestwa wszystkich!!

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*