Po tysiąckroć dziękujemy! Weekend na miarę 1000 polubień!

Dzięki Państwu jesteśmy obecnie jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych Serwisów Informacyjnych Powiśla Dąbrowskiego!

Z pasją dokładamy wszelkich starań, by przekazywać wiarygodne i pewne informacje – zarówno o zbliżających się wydarzeniach, jak i zdawać relacje z minionych spotkań. Pośredniczymy w udostępnianiu wiadomości licznych Organizacji z terenu Powiatu i Subregionu Tarnowskiego. Tworzymy także własne artykuły.

To u nas zapoznacie się Państwo z największą ilością informacji, gdyż na chwilę obecną nie zastrzegamy sobie wyłączności patronatu medialnego dla poszczególnych wydarzeń, o których przeczytać możecie tylko w wybranych Serwisach Informacyjnych. Na bieżąco przekazujemy wszystkie interesujące informacje, zarówno z wydarzeń o szerszym, jak i bardziej lokalnym zasięgu.

Naszym celem jest dalsze rozwijanie Serwisu, jeszcze lepszy kontakt z Odbiorcami i stałe zadowolenie naszych Czytelników. Serdecznie zachęcamy do współpracy!

Jeżeli byli Państwo świadkami interesujących wydarzeń w swojej okolicy, chcą zaprosić Innych na ciekawe spotkania / wydarzenia, które odbywają się na terenie Powiśla Dąbrowskiego, zachęcamy do współpracy.

Zapraszamy również do zamieszczania reklam. To właśnie dzięki nim udaje się utrzymywać nasz Serwis Informacyjny. Oferujemy szeroki zasięg i wachlarz promocji Państwa Firmy – reklamy i informacje mogą być publikowane również w serwisie Informatora Brzeskiego i Bocheńskiego.

Redakcja Informatora Dąbrowskiego
e-mail: redakcja@informatordabrowski.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*