“Gang Wiewióra 2” w dąbrowskim “Sokole” – zaproszenie

Wiewiór razem ze swoimi przyjaciółmi powraca, aby nie dopuścić do budowy Parku Rozrywki. W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

Historia uwielbianego niegdyś przez dzieciaki Gangu Wiewióra powraca na ekrany kin po 3 latach, w tym dąbrowskiego „Sokoła” w terminie premierowym (18-31 sierpnia).

Jak świat światem są wiewiórki, co pociągać chcą za sznurki…
W myśl tej zasady polscy aktorzy dubbingujący postaci z amerykańskiego filmu przygotowali wakacyjną niespodziankę dla dzieciaków! Można ją odkryć, wchodząc na kanał youtube. Jak sami aktorzy przyznali, zabawa wierszowym słowem była trudniejsza niż dubbing…
Autorem słowotwórczej zabawy jest Bartosz Zimiński.
Linki do wierszy dedykowanych bohaterom animacji:

Cezary Pazura https://youtu.be/YYXurRGV6vE
Sonia Bohosiewicz https://youtu.be/TjmBi1itomk
Agnieszka Warchulska https://youtu.be/SeqvB5fSJ2c

Artykuł ukazał się dzięki współpracy z Dąbrowskim Domem Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*