Biegi z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Dąbrowie Tarnowskiej

ycznego, po czym zaprosił uczniów do rywalizacji.
Bieg przeprowadzony został w kategoriach na dystansach odpowiednich do wieku.

Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwali pracownicy Referatu Kultury Fizycznej i Sportu oraz nauczyciele wychowania fizycznego.

 

 

 

 

Wyniki rywalizacji:

SZKOŁA PODSTAWOWA

KLASA IV – 400 m

Dziewczynki
I miejsce – Marika Malinowska – SP Laskówka Chorąska
II miejsce – Karolina Szwajkosz – SP Gruszów Wielki
III miejsce – Gabriela Pikul – NNSP Żelazówka

Chłopcy
I miejsce – Kamil Mikuła – SP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
II miejsce – Adrian Machaj – SP Nieczajna Górna
III miejsce – Jakub Żelazny – SP Gruszów Wielki

KLASA V – 500 m

Dziewczynki
I miejsce – Martyna Adamczyk – SP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
II miejsce – Natalia Kijak – SP Nieczajna Górna
III miejsce – Karolina Wawrzonek – SP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska

Chłopcy
I miejsce – Michał Wójcik – SP Nieczajna Górna
II miejsce – Sebastian Hajdas – SP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
III miejsce – Szymon Zbierzkowski – SP Gruszów Wielki

KLASA VI – 600 m

Dziewczynki
I miejsce – Angelika Seternus – SP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
II miejsce – Oliwia Wójcik – SP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
III miejsce – Klaudia Słowik – NNSP Żelazówka

Chłopcy
I miejsce – Bartosz Król – SP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
II miejsce – Bartosz Jurczyk – SP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
III miejsce – Dawid Drąg – SP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska

GIMNAZJUM

Dziewczynki – 800 m
I miejsce – Oliwia Puła – Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
II miejsce – Jadwiga Dudek – Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
III miejsce – Natalia Bednarz – Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa Tarnowska

Chłopcy – 1000 m
I miejsce – Rafał Kmieć – Gimnazjum Gruszów Wielki
II miejsce – Jakub Banaś – Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
III miejsce – Arkadiusz Bomba – Gimnazjum Gruszów Wielki

SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

Dziewczynki – 1000 m
I miejsce – Natalia Cudak – ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
II miejsce – Wiktoria Kawa – ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
III miejsce – Aleksandra Lichorobiec – ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska

Po zakończonej rywalizacji, zawodnicy z miejsc I- III nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami oraz dyplomami. Nagrody w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego wręczali Krzysztof Niemiec, Aneta Dernoga – Rokita, oraz Piotr Zając, który również serdecznie podziękował wszystkim za udział i rywalizacje.

dabrowatar.pl
GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*