Rusza III nabór do projektu „Dobry Czas na Biznes”

Bez tytułuMałopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jako realizator projektu „Dobry Czas na Biznes – Subregion Tarnowski” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 8.3.1. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020 zaprasza do wzięcia udziału w w/w projekcie osoby zamieszkujące powiat dąbrowski chcące założyć własną działalność gospodarczą.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oferuje bezzwrotną dotację w wysokości do 24 500 zł na otwarcie działalności gospodarczej, a także wsparcie w postaci szkolenia i doradztwa. Istnieje również możliwość otrzymania rocznego bezpłatnego, indywidualnego i profilowanego wsparcia doradczego w zakresie księgowości, prawa i utrzymania firmy na rynku.

Szansę na założenie własnej firmy w ramach projektu „Dobry Czas na Biznes – Subregion Tarnowski” mają osoby pozostające bez pracy (bezrobotne i bierne zawodowo) w wieku powyżej 30 lat, które należą do co najmniej z jednej grup:

  • powyżej 50 roku życia
  • długotrwale bezrobotnych
  • z niepełnosprawnościami
  • o niskich kwalifikacjach
  • kobiet

Zaplanowanych jest pięć naborów (cyklicznie co dwa miesiące). Zgłoszenia do III naboru przyjmowane będą od 6 do 28 lutego 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące naborów oraz wymagana dokumentacja zamieszczone są na stronie projektu pod adresem: www.marr.pl/projekty/dcbtarnow

Zapraszamy do Powiatowego Punktu Informacyjnego mieszczącego się przy ul. Szpitalnej 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. (tel. 12 617 99 84, 785 056 874)

powiatdabrowski.pl

ryc. marr.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*