Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » POMÓŻMY MU WYGRAĆ! Tarnowian – Marcin Dzieński walczy o tytuł sportowca roku IWGA!

POMÓŻMY MU WYGRAĆ! Tarnowian – Marcin Dzieński walczy o tytuł sportowca roku IWGA!

MarcinDzieński-Athlete_of_the_Year-2016International World Games Association (IWGA) prowadzi plebiscyt na sportowca roku. Polski wspinacz – Marcin Dzieński, student wychowania fizycznego tarnowskiej PWSZ i zawodnik Klubu Uczelnianego AZS PWSZ w Tarnowie, znalazł się w drugim etapie konkursu!
Marcin Dzieński został sportowcem października 2016 roku i nic dziwnego. Ubiegłoroczny sezon był w wykonaniu Polaka naprawdę mistrzowski. Zdominował rywalizację pucharową (3 zwycięstwa) i jako pierwszy Polak zdobył tytuł mistrza Świata we wspinaczce sportowej na czas! W paryskiej hali Bercy w finale zawodów pokonał Irańczyka Rezę Alipourshena. Dodatkowo biegał coraz szybciej i pobił w tym sezonie swój własny rekord Polski.

IWGA to organizacja odpowiedzialna za Światowe Igrzyska Sportowe – The World Games 2017. The World Games to także rodzaj „poczekalni” dla sportów aspirujących do rodziny sportów olimpijskich.
Marcin na mistrzostwach świata w Paryżu pokazał, że w „czasówkach” nie ma sobie równych. Teraz poważnie myśli o olimpijskim medalu, gdyż MKOl potwierdził, że wspinaczka sportowa zostanie włączona do programu igrzysk w Tokio w 2020 r.

Marcina można wspierać do 31 stycznia

Zostało kilka dni do końca głosowania, do końca stycznia. Liczymy na Waszą pomoc.

 Wchodzimy na:

http://www.theworldgames.org/the-iwga/athlete-of-the-month/36-athlete-of-the-year-2016
wyszykujemy
Marcina Dzieńskiego i głosujemy. To banalnie proste !

Głosowanie jest darmowe, wystarczy podać swoje imię, nazwisko, email i kliknąć „VOTE” – codziennie aż do niedzieli.
Po otrzymaniu @ od IWGA Athlete of the Year 2016 potwierdzamy nasz wybór i gotowe.

Więcej informacji na stronie:
dabrowatar.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*