Z ostatniej chwili
Strona główna » KULTURA » Film „Po prostu przyjaźń” w ramach „Kina na Szpilkach” w dąbrowskim „Sokole” – zaproszenie

Film „Po prostu przyjaźń” w ramach „Kina na Szpilkach” w dąbrowskim „Sokole” – zaproszenie

po_prostu_p1Początek nieco dłuższego weekendu (piątek 6 stycznia) to czas kolejnego kobiecego spotkania w ramach „Kina na Szpilkach” w dąbrowskim „Sokole”. Jak zwykle, widzowie i sympatycy będą mogli liczyć na atrakcje kulinarne, prozdrowotne i kosmetyczne, przygotowane przez wystawców i bardzo dobry film. Tym razem będzie to komediodramat w gwiazdorskiej obsadzie.
„Po prostu przyjaźń” to wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje zostają wystawione na niejedną próbę. Alina i Marian (Sonia Bohosiewicz i Marcin Perchuć) w zaskakujący sposób wygrywają wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i bizneswomen, chce mieć dziecko nie wiążąc się z mężczyzną; ma jej w tym pomóc serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) odmawia nieprzyzwoitej prośbie przyjaciela (Przemysław Bluszcz), ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną.

Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) jak co roku wyrusza w góry. Tam odkrywają tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście?
Każdy wybór dla bohaterów komedii „Po prostu przyjaźń” oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.
W rolach głównych: Magdalena Różczka, Agnieszka Więdłocha, Sonia Bohosiewicz, Katarzyna Dąbrowska, Aleksandra Domańska, Piotr Stramowski,Maciej Zakościelny, Bartłomiej Topa, Krzysztof Stelmaszyk, Marcin Perchuć, Kamil Kula, Przemysław Bluszcz oraz Anna Polony, Magdalena Walach, Jan Peszek, Piotr Fronczewski
Reżyseria: Filip Zylber. Dystrybucja: NEXT FILM. Premiera: 6 stycznia 2017.
W dniu ogólnopolskiej premiery odbędzie się „Kino na Szpilkach”, stoiska dostępne od godz.19:00, losowanie nagród około godz.19:40, seans o 20:00.

kino_na_szpilkach1

 

 

Artykuł ukazał się dzięki współpracy z Dąbrowskim Domem Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*