Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Football Academy Dąbrowa Tarnowska zakończył rok Mikołajkowym Turniejem

Football Academy Dąbrowa Tarnowska zakończył rok Mikołajkowym Turniejem

fa-mikolaj2016W niedzielę 18 grudnia 2016 odbyła się na Dąbrowskiej Hali Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej II Edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Football Academy Dąbrowa Tarnowska.

Podobnie jak w ubiegłym roku zorganizowaliśmy piłkarskie spotkanie ze Świętym Mikołajem.
Dla najmłodszych adeptów piłki nożnej naszej akademii była to doskonała forma integracji oraz spotkania w gronie przyjaciół. Całodniowy turniej podzielony był na trzy części wg kategorii wiekowej. W każdej grupie wystąpiło po pięć drużyn w tym po trzy zespoły Football Academy Dąbrowa Tarnowska oraz zaproszone drużyny Wisły Szczucin i FA Wojnicz.

Epilogiem imprezy była wizyta honorowego gościa, Świętego Mikołaja. Utrudzony długą podróżą, ale szczęśliwy ze spotkania z młodymi sportowcami ochoczo przystąpił do pracy rozdając z uśmiechem prezenty…. Po zakończeniu meczy grupowych, każdy z uczestników Turnieju otrzymał od Mikołaja pamiątkowy medal oraz świąteczne słodycze.

Cieszymy się, że tak wiele dzieci może brać udział w tej dobrej i pożytecznej zabawie.
Football Academy Dąbrowa Tarnowska dziękuje serdecznie Panu Mariuszowi Biedrońskiemu, który od pierwszej edycji Turnieju Mikołajkowego w sposób szczególny opiekuje się tym wydarzeniem.

Robert Antosz
Football Academy Dąbrowa Tarnowska

dabrowatar.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*