Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Juniorzy „Dąbrovii” na turnieju w Tarnowie

Juniorzy „Dąbrovii” na turnieju w Tarnowie

wp_20161210_15_16_49_proW sobotę 10 grudnia na Hali Sportowej Unii Tarnów, rozegrany został halowy turniej piłki nożnej juniorów. W rozgrywkach udział wzięło osiem drużyn, wśród których nie zabrakło również drużyny Dąbrovii Dabrowy Tarnowskiej. Rozgrywki przeprowadzone zostały w systemie każdy z każdym. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie piłkarskim.

W klasyfikacji końcowej drużyna MLKS Dąbrovia uplasowała się na trzecim miejscu, a Jakub Kot został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.
Kapitan drużyny odebrał pamiątkowy puchar oraz dyplom, a do Jakuba trafiła statuetka.

To kolejny sukces naszej juniorskiej drużyny. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.