Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » II Dąbrowski Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny – zaproszenie

II Dąbrowski Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny – zaproszenie

plakat-dabrowskikiermszbozonarodzeniowy2016Wielkimi krokami zbliża się cudowny czas Świąt Bożego Narodzenia. Każdy z Nas w tym czasie przygotowuje prezenty dla bliskich, a gospodynie przygotowują przepisy na pyszne potrawy wigilijne. Mając w pamięci zeszłoroczny kiermasz świąteczny, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem, po raz kolejny zapraszamy na Dąbrowski Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny. Pragniemy, aby w okresie świątecznym nasze domy wyglądały pięknie.
Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej wraz z Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej z okazji zbliżających się Świąt pragnie serdecznie zaprosić na przedświąteczne zakupy.

16 grudnia w godzinach 9:00-19:00 parking przed budynkiem dąbrowskiego Urzędu Miejskiego zapełni się w świątecznymi kramami.

Zakupom będzie towarzyszyć także prezentacja i degustacja świątecznych potraw. Przybyłe osoby będą miały okazję skosztować i zakupić dania wigilijne, czy jeszcze gorące i pachnące wyroby wędliniarskie. Będą również wspaniałe wypieki lokalnych gospodyń. Do nabycia będą także kartki i ozdoby choinkowe przygotowane przez: dąbrowskie szkoły i gimnazja oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej, a także Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy.

Zadbamy także o gotowe ozdoby choinkowe i bombki, które również będzie można kupić. Podczas Świąt Bożego Narodzenia nie może zabraknąć choinki, dlatego w kramach nie zabraknie miejsca dla sprzedawców świątecznych drzewek.

Wszystkich chętnych do uczestniczenia w II Dąbrowskim Bożonarodzeniowym Kiermaszu Świątecznym w roli wystawcy prosimy o poinformowanie Referatu Promocji, Kultury i Informatyzacji Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej pod nr 14 6442107 lub pki@dabrowatar.pl, abyśmy mogli zabezpieczyć ewentualne miejsce na terenie kiermaszu.

Zgłoszenia do 14 grudnia do godz. 15:00.

Serdecznie zapraszamy.

dabrowatar.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*