Z ostatniej chwili
Strona główna » KULTURA » Gwiezdne Kino na Szpilkach w dąbrowskim „Sokole” – zaproszenie

Gwiezdne Kino na Szpilkach w dąbrowskim „Sokole” – zaproszenie

rogue-one-posterChociaż pierwotnie DDK zamierzał zrobić w grudniu pauzę w trwającej niemal przez cały rok 2016 comiesięcznej akcji promocyjnej „Kina na Szpilkach”, jednak podczas ostatniego spotkania w dąbrowskim „Sokole” panie domagały się grudniowej edycji. Decyzja o zorganizowaniu przedświątecznej akcji to spełnienie ich prośby.

Akcja marketingowa cieszy się dużym powodzeniem wśród widzów, nie tylko płci żeńskiej w Dąbrowie Tarnowskiej, nie zawsze opiera się na stereotypowych komediach romantycznych (ostatnio był „Pitbull”, teraz szykuje się gwiezdna edycja … z premierowym „Łotrem 1. Gwiezdnymi wojnami. Historiami”). Ostatnie, przed Świętami Bożego Narodzenia, „Kino na Szpilkach” będzie w piątek 16 grudnia o zwykle już stałej porze (stoiska dostępne od godz.18:00 w holu kina, losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów około godz.18:45, seans tuż po godz.19:00.

Swój udział potwierdzili już partnerzy Kina „Sokół”: „Arbonne” (Niezależna Konsultantka Anna Golonka), „Catering Magda” (Magdalena Kołakowska), Hotel „Cristal Park”, „Oriflame” (przedstawiciel handlowy Małgorzata Bodak), „Mary Kay” Polska, „TianDe” Tarnów – Uroda i Zdrowie z Natury (Agata Mróz), „Nature House”, „Perfect Body” (Paulina Tendera), Małgorzata Kawa (ręcznie wykonywane ozdoby z papieru).

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc i zakupu biletów (www.kinosokol.pl).

Zwiastun filmu „Łotr 1. Gwiezdne Wojny. Historie” (film w ramach „Kina na Szpilkach” będzie grany w 2D z polskimi napisami):
ZWIASTUN

Artykuł ukazał się dzięki współpracy z Dąbrowskim Domem Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej

kino_na_szpilkach1

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*