Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Chciał sobie zrobić „mikołajki” i ukradł sąsiadowi piłę spalinową

Chciał sobie zrobić „mikołajki” i ukradł sąsiadowi piłę spalinową

20151211_151806_2Szczucińscy kryminalni ustalili i zatrzymali 28-letniego mieszkańca Gminy Szczucin, który w dniu 6 grudnia br. włamał się do domu sąsiada i ukradł z jego pomieszczeń piłę spalinową wartości 500 zł. Nie cieszył się jednak długo skradzionym „mikołajkowym łupem”, gdyż został zatrzymany przez szczucińskich kryminalnych. Policjanci odzyskali też skradzioną piłę. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. O jego dalszym losie zadecyduje dąbrowski Sąd.

W dniu 6 grudnia br. jeden z mieszkańców Gminy Szczucin zawiadomił Policję, że nieznany mu sprawca włamał się do domu pod jego nieobecność i ukradł piłę spalinową. Jej wartość oszacowano na kwotę 500 zł. Szczucińscy policjanci szybko ustalili sprawcę włamania. W wyniku podjętych działań zatrzymali 28-letniego mieszkańca tej samej miejscowości, który pod nieobecność domowników wybił szybę w ganku i po penetracji pomieszczeń ukradł piłę spalinową. Jednak faktem posiadania skradzionej piły nie cieszył się długo, gdyż został zatrzymany przez policjantów wskazując przy tym miejsce jej ukrycia. W wyniku podjętych czynności skradziony przedmiot został odzyskany.

Zatrzymany mężczyzna, który był już wcześniej notowany przez Policję usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Za popełniony czyn grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 10.

dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*