Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Św. Mikołaj w dąbrowskim „Domu Dziecka”

Św. Mikołaj w dąbrowskim „Domu Dziecka”

Sw_Mikolaj_w_JWR-DT-2015-14Św. Mikołaj zawitał do podopiecznych Zespołu Jednostek Wspierających Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej i z workiem prezentów spotkał się z wyczekującymi go dziećmi i młodzieżą Domu Dziecka. Spotkanie było okazją do uśmiechów i radości.
Podczas wizyty w Domu Dziecka Mikołajowi towarzyszyli: Krzysztof Kaczmarski – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej wraz z Jackiem Saratem – Przewodniczącym Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej. W role pomocników wcielili się członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych: Katarzyna Hałun – Przewodnicząca komisji oraz Agata Kaczor, Magdelena Ryczek, Jacek Sarat, Jacek Sąsiadek i Jerzy Żelawski.

Wśród upominków Wychowankowie znaleźli m.in: ubrania, kosmetyki i słodycze oraz upominki – gadgety z Grupy Azoty S.A. Tarnów. Obdarowani odwdzięczyli się gościom wręczając wykonane własnoręcznie piękne aniołki. Dyrektor Jednostki Wsperającej Rodznię Krzysztof Piotrowski jaki i podopieczni Domu Dziecka podziękowali za wizytę Mikołajowi oraz przybyłym gościom i oczywiście zaprosili już za rok.

Artykuł i galeria na stronie:
http://www.dabrowatar.pl/sw-mikolaj-w-dabrowskim-domu-dziecka/

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*