Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » I Dąbrowski Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny – 11 grudnia 2015 r. – zaproszenie

I Dąbrowski Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny – 11 grudnia 2015 r. – zaproszenie

PlakatDabrowskiKiermszBozonarodzeniowy-2015Wielkimi krokami zbliża się cudowny czas Świąt Bożego Narodzenia. Każdy z Nas przygotowuje prezenty dla bliskich, gospodynie przygotowują przepisy na pyszne potrawy wigilijne. Pragniemy, aby w okresie świątecznym domy wyglądały magicznie, przygotowując ozdoby, ubierając choinki z dbałością o każdy najmniejszy detal!

Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej wraz z Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej z okazji zbliżających się Świąt pragnie serdecznie zaprosić Mieszkańców Miasta i Gminy na przedświąteczne zakupy.
11 grudnia w godzinach 11:00-17:00 parking przed budynkiem dąbrowskiego Urzędu Miejskiego zapełni się w świątecznymi kramami.
Zakupom będzie towarzyszyć także prezentacja i degustacja świątecznych potraw. Całość przedsięwzięcia uświetnią lokalne grupy kolędnicze z Gruszowa Wielkiego i Nieczajnej Górnej. Przybyłe osoby będą miały okazję skosztować i zakupić dania wigilijne, czy jeszcze gorące i pachnące wyroby wędliniarskie. Będą również wspaniałe wypieki lokalnych Gospodyń. Do nabycia będą także kartki i ozdoby choinkowe przygotowane przez: dąbrowskie szkoły i gimnazja oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej, a także Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy.

Zadbamy także o gotowe ozdoby choinkowe i bombki, które również będzie można kupić. Podczas Świąt Bożego Narodzenia nie może zabraknąć choinki, dlatego w kramach nie zabraknie miejsca dla sprzedawców świątecznych drzewek. Jeżeli ktoś z Państwa wciąż nie ma planów na Sylwestrową Noc będzie możliwość zakupienia biletów na zabawy organizowane przez okolicznych restauratorów.
Wszystkich chętnych do uczestniczenia w I Dąbrowskim Bożonarodzeniowym Kiermaszu Świątecznym w roli wystawcy prosimy o poinformowanie Referatu Promocji, Kultury i Informatyzacji Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej pod nr 14 6442107 lub pki@dabrowatar.pl , abyśmy mogli zabezpieczyć ewentualne miejsce na terenie kiermaszu. Zgłoszenia do 9 grudnia do godz. 15:00.

Świąteczne szaleństwo zakupów czas zacząć !
Serdecznie zapraszamy.

dabrowatar.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*