Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Mikołajki z DDK razy dwa

Mikołajki z DDK razy dwa

Święty Mikołaj miał sporo pracy w miniony weekend w Dąbrowie Tarnowskiej. Aż 3 tury spotkań z dziećmi w wieku 2-12 lat potrzebne były w Centrum Osiedlowym w sobotę 5 grudnia, aby przybysz z Laponii z saniami pełnymi słodkich prezentów mógł rozdać milusińskim, nawiązując przy tym kontakt słowny z każdym obdarowanym (16:00-20:00).
Spotkanie ze św. Mikołajem na świetlicy osiedlowej było zasługą Spółdzielni Mieszkaniowej w Dąbrowie Tarnowskiej, Dąbrowskiego Domu Kultury i miejskich rad osiedlowych. W sumie w spotkaniu wzięło udział ponad 190 dzieci z miasta, rozpoczęli je: Mariusz Micek – Prezes SM i Paweł Chojnowski – Dyrektor DDK, składając dzieciakom najlepsze życzenia mikołajowe.
Drugi akcent ze świętym w czerwonym kostiumie pojawił się w Kinie „Sokół” w niedzielę 6 grudnia – tuż przed specjalnym seansem przedpremierowym „Belli i Sebastiana 2” (z promocyjną ofertą biletową „Rodzic gratis”) święty Mikołaj znowu rozdawał upominki (tym razem batoniki). Warto dodać, że obie akcje – i ta w Centrum Osiedlowym i w kinie – mają kilkuletnią, sprawdzoną tradycję i cieszą się sporym powodzeniem, mają też bardzo dobry odbiór społeczny. Organizatorzy zapewniają mieszkańców, że będą kontynuowane w roku 2016!

Artykuł ukazał się dzięki współpracy z Dąbrowskim Domem Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*