Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Spotkanie wigilijne Pracowników i Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej

Spotkanie wigilijne Pracowników i Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej

z5 23 grudnia br. w Restauracji Hotelu Cristal Park odbyło się tradycyjne, uroczyste spotkanie wigilijne Pracowników i Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. W spotkaniu wigilijnym gościł Zarząd Stowarzyszania „Pomocna Dłoń” w osobach: Prezes – Pan Krzysztof Kaczmarski, Wiceprezes – Pani Stanisława Jastrząb, Skarbnik – Pani Halina Sarat, Sekretarz – Pani Beata Partyńska.
Po przybyciu gości, których przywitał Kierownik WTZ – Pan Ryszard Micek, uczestnicy WTZ, Zarząd i Kierownictwo WTZ oraz opiekunowie składali sobie życzenia. Ponadto Pan Kierownik WTZ Ryszard Micek wręczył stroiki okolicznościowe przygotowane w ramach zajęć terapeutycznych w pracowni plastycznej na ręce Członków Zarządu „Pomocnej Dłoni”. W swoim wystapieniu okolicznościowym Pan Kierownik dokonał podsumowania najważniejszych wydarzeń mających miejsce na WTZ w roku 2014, podkreślając szczególnie sukcesy sportowe o randze wojewódzkiej i ogólnopolskiej, a także obchodzony Jubileusz. Również Prezes Zarządu Pan Krzysztof Kaczmarski wspolnie z Wiceprezes Panią Stanisława Jastrzab zaprezentowali dokonania związane z działalnością Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” w mijającym roku.
Po części oficjalnej spotkania wszyscy wspólnie spożywali tradycyjne wigilijne potrawy, m.in. barszcz z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami oraz kutię – przenicę z suszonymi owocami, makiem i miodem.
Natomiast po wigilijnym posiłku Pracownicy, Uczestnicy i Zarząd Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” włączyli się w śpiewanie kolęd i pastorałek.

wtz.dt.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*