Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Ilona Krawczyk nagrała piosenkę w duecie z Andrzejem Krzywym, wokalistą zespołu De Mono

Ilona Krawczyk nagrała piosenkę w duecie z Andrzejem Krzywym, wokalistą zespołu De Mono

IlonakKrawczyk-AndrzejKrzywy1Uczennica dąbrowskiego Gimnazjum nr 2 Ilona Krawczyk nagrała piosenkę w duecie z Andrzejem Krzywym, wokalistą zespołu De Mono. Piosenka „Chcę z tobą spędzić święta” znalazła się na płycie „Czarodzieje Uśmiechu”, zawierającej dziewięć przebojów z repertuaru Majki Jeżowskiej w nowych, autorskich aranżacjach, śpiewanych przez znanych artystów w duetach z dziećmi, laureatami organizowanego od dziewięciu lat Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Majki Jeżowskiej „Rytm i Melodia”.
Płytę „Czarodzieje uśmiechu 4” można kupić wyłącznie w restauracjach McDonald’s w dniach 11-31 grudnia. Jej cena wynosi 8,90 zł. Całkowity dochód z jej sprzedaży wspomoże realizowany przez Fundację Ronalda McDonalda ogólnopolski program „NIE nowotworom u dzieci”. Dzięki tym „cegiełkom” Fundacja wybuduje Dom/hotel dla rodzin małych pacjentów, przebywających na oddziałach onkologicznych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu.

Przygotowała: Lucyna Chojnowska

dabrowatar.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*