Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Kolejna kategoria wiekowa w walce o Puchar Tymbarku

Kolejna kategoria wiekowa w walce o Puchar Tymbarku

W Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej przeprowadzone zostały kolejne rozgrywki eliminacyjne do XV Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.
W piątek 12 grudnia 2014 roku do walki o awans z etapu powiatowego zgłosiło się pięć drużyn chłopców w kategorii wiekowej U-10: Szkoła Podstawowa w Szczucinie, Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej, Szkoła Podstawowa z Gręboszowa, Szkoła Podstawowa w Oleśnie oraz Szkoła Podstawowa z Bolesławia.
Chłopcy rywalizowali w systemie każdy z każdy 2 x 7 minut. Sędzią głównym wszystkich spotkań był Pan Andrzej Sojka.

Wyniki rywalizacji:

SP Gręboszów – SP Szczucin 1:2 (1:1)
SP Nieczajna – SP Olesno 0:0 (0:0)
SP Gręboszów – SP Bolesław 0:6 (0:1)
SP Szczucin – SP Nieczajna 3:0 (1:0)
SP Olesno – SP Bolesław 1:1 (0:0)
SP Gręboszów – SP Nieczajna 0:2 (0:2)
SP Szczucin – SP Olesno 0:2 (0:1)
SP Nieczajna – SP Bolesław 0:5 (0:2)
SP Gręboszów – SP Olesno 0:1 (0:1)
SP Szczucin – SP Bolesław 0:0 (0:0)

I miejsce – SP Bolesław, w składzie: Jakub Bryła, Paweł Kaczówka, Mateusz Kawa, Wojciech Misiaszek, Mateusz Ukleja, Szymon Hetman, Tomasz Miłoś, Norbert Łysik, Paweł Machacz.
II miejsce – SP Olesno, w składzie: Wojciech Kozyra, Mateusz Łapa, Michał Łucek, Mateusz Łucek, Mariusz Łucek, Piotr Kunysz, Paweł Surgot, Adrian Panek, Mateusz Chlastawa, Adrian Skowron, Szczepan Bartoń, Mateusz Łucek.
III miejsce – SP Szczucin, w składzie: Mateusz Dziegiel, Kamil Grędys, Jarosław Moskal, Marceli Krawczyk, Adrian Radłowski, Bartosz Pabian, Sebastian Kupiec, Nikodem Baran, Jakub Chrabąszcz, Tymoteusz Ryk.
IV miejsce – SP Nieczajna Górna
V miejsce – SP Gręboszów

Na zakończenie turnieju każda z drużyn otrzymała pamiątkowe dyplomy, do ekip z miejsc I – III trafiły okazałe puchary, a do wszystkich zawodników powędrowały imienne dyplomy. Nagrody wręczali nauczyciele wychowania fizycznego Panowie Mariusz Kądzielawa i Wojciech Krukowski.
Organizatorami szczebla powiatowego XV Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” jest Referat Kultury Fizycznej i Sportu Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z MLKS „DĄBROVIA” Dąbrowa Tarnowska.

Artykuł i galeria na stronie:
http://www.dabrowatar.pl/kolejna-kategoria-wiekowa-w-walce-o-puchar-tymbarku-2014/

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*