Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Gimnazjum w Oleśnie: sukcesy w tenisie stołowym

Gimnazjum w Oleśnie: sukcesy w tenisie stołowym

Dnia 9 kwietnia w Limanowej odbyły się Finały Wojewódzkie Gimnazjady w tenisie stołowym, w zawodach uczestniczyło 37 najlepszych zawodników z Małopolski, niektórzy z nich liczą się też na arenie ogólnopolskiej. Do tego grona zaliczany jest uczeń Gimnazjum w Oleśnie – Daniel Lis, który rozstawiony był w zawodach z nr3. Daniel rozegrał bardzo dobre zawody, dotarł do finału w którym wygrywał 2:1 w setach, jednak przegrał złoty medal z faworytem zawodów Krzysztofem Kapikiem z Gimnazjum nr 19 w Krakowie. Załamany niewykorzystaną szansą, Daniel przegrał mecz o srebrny medal z klubowym kolegą reprezentującym Gimnazjum w Żabnie Rafałem Tatarczuchem z którym już wcześniej wygrał w tym turnieju.
Dnia 15 kwietnia także w Limanowej miał miejsce Finał Gimnazjady w tenisie stołowym – gry drużynowe. Nasza drużyna grała w składzie Daniel Lis – 2b, Piotr Kądzielawa- 1d, dzięki fantastycznej grze Daniela, który wygrał prawie wszystkie swoje gry awansowała do finału w którym przegrali z faworytami turnieju, drużyną z pobliskiego Gimnazjum w Żabnie. Brązowy medal to duże osiągnięcie naszej drużyny.

Galeria i artykuł na stronie:
http://gimnazjum-olesno.pl/

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*